Завтра, 5 листопада о 19.00 год. в Рівненській обласній бібліотеці відбудеться презентація нової книги Олександра Ірванця «Пісні війни».

Книга вийшла в жовтні 2014 року у видавництві «Дух і літера». Ось що про неї говорить сам автор: «В мене це 26 книжка за ліком, але такої гарної візуально книжки, я ще досі не мав».

До ілюстрування видання долучилися троє фотографів: Алекс Заклецький, Тетяна Давиденко та Сергій Мольченко. Загалом книга вміщує 53 фотографії, зроблені під час протистояння на майдані Незалежності у Києві. Хронологія переважної більшості фото та віршів: листопад 2013 – березень 2014.

Поезії, що ввійшли до книги можуть здатися знайомими людям, які слідкують за творчістю Олександра Васильовича, адже всі вірші спочатку були опубліковані на його Facebook-сторінці. Власне з відібраних постів і складається книга.

Олександр Ірванець брав активну участь в протистояннях на Майдані, був одним з тих культурних діячів, які ставили підписи на підтримку молодого літератора Юхима Дишканта, якого затримали у грудні 2013 року, звинувативши у організації масових заворушень.

На презентації автор розповість про створення книги, те як ситуація в країні вплинула на творчість українських письменників, в тому числі, і його.

Вхід вільний. Зал – Світлиця, 4-й поверх.