Новини Рівного. Відео on-line. Все про телекомпанію - Телеканал «Рівне 1»
33027 Україна, Рівне Данила Галицького, 19, оф.701
096-11-400-11 (0362) 63-55-23 0671592005 [email protected]
Епідемія грипу Рівненщини ще не дісталася

Епідемія грипу Рівненщини ще не дісталася

Ворог біля кордону. Епідемія грипу Рівненщини ще не дісталася, але це тільки справа часу, застерігають епідеміологи. Тим часом на Тернопільщині від ускладень хвороби померло семеро людей, а Львівщина має четверо жертв. Як епідемію зустріне Рівненщина? Бойову готовність перевірила Світлана Сирота.

Такої ранньої епідемії грипу головний епідеміолог області на своєму віку не пригадує. Традиційна пора для загострення - січень-лютий. Цьогоріч Рівненщина зустріне епідемію вже у листопаді. Ситуація серйозна - не приховує лікар, але санстанція напоготові.

Утім, здоров'я мешканців області насамперед у їхніх руках. Викликати лікаря потрібно за найперших симптомів, а це - підвищена температура, головний біль і ломота в тілі. Кожна згаяна хвилина - це ризик для життя.

Втім, уберегтися від хвороби простіше, ніж лікуватися. Медики одностайні: найефективніша профілактика - вакцина. Її ще не пізно зробити. Отримати щеплення можна за відсутності протипоказів і за наявності грошей. Рівнянам здоров'я дорожче. Попиту на вакцину не бракує, але й дефіциту не передбачається.

Ті, хто щеплення боїться більше, ніж грипу, мають власні секрети профілактики.

На додачу до загального зміцнення організму лікарі радять не бувати без потреби у громадських місцях, а якщо потреба таки виникла - не цуратися вдягати марлеву пов'язку.

Інші статті:

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: