Новини Рівного. Відео on-line. Все про телекомпанію - Телеканал «Рівне 1»
33027 Україна, Рівне Данила Галицького, 19, оф.701
096-11-400-11 (0362) 63-55-23 0671592005 [email protected]
Рівненські тепловики  не поспішають ліквідовувати  наслідки затоплення

Рівненські тепловики не поспішають ліквідовувати наслідки затоплення

Вентиль не закрутили - от квартири і затопило. Причину повені у мешканців Пересопницької, 58 знайшли, а от наслідки винні не поспішають ліквідовувати. Тиждень тому в людей попадала штукатурка зі стелі, розмокли меблі та закоротило електропроводку. Люди борються з вологою як можуть. Чекають ремонту від "Теплотранссервісу". Утім, тепловики не поспішають.

Такого жахіття, як тиждень тому, пані Віра і не може пригадати за все життя. Розповідає, через незакручений працівниками котельні вентиль, її квартиру залило водою, посипалася стеля, розмокли стіни. Зараз жінка з синами живе, мов у катакомбах. На підлозі - папір, кухню перенесли в спальню, уся побутова техніка під клейонкою. За тиждень волога окупувала усі кімнати квартири. Мешканцям і спати ніде, тому живуть у родичів.

У вівторок, працівники "Теплотранссервісу" привезли необхідні матеріали. Обіцяють відремонтувати кухню. Як бути з іншими кімнатами - господиня не знає. Лагодити самотужки немає ні сил, ні можливості.

Вода дісталася і сусідів поверхом нижче. Тепер ремонту, що робили влітку, як і не було. Про негайний ремонт будинку говорить і міський голова Рівного. Переконує: квартири постраждалих відремонтують, якщо знайдуть для цього гроші.

Як скоро на ремонт помешкань виділять кошти з міського бюджету — невідомо. Але мешканці будинку кажуть: чим швидше це зроблять, тим роботи буде менше.

Інші статті:

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: