З рахунком 0:1 зіграли рівняни пропущений матч з МФК "Миколаїв". Команда пропустила гол у першому таймі і до кінця гри бодай зрівняти рахунок так і не спромоглася. Ольга Міхньов уболівала за наших.

Рівне нський "Верес" зустрівся з МФК "Миколаїв" на своєму полі. Вже після стартового свистка гості намагалися прорватися до воріт рівнян. І вже на одинадцятій хвилині гри Миколаїв відкриває рахунок.

До кінця першого тайму цифри на табло так і не змінилися. І хоча після перерви рівняни активізувалися, але жодного разу вразити ворота суперників так і не змогли. Не забили більше голів і гості.

Тож матч закінчився з рахунком 0:1 на користь МФК "Миколаїв". І вже першого листопада відбудеться матч-відповідь. Тоді "Верес" поїде в гості до Миколаєва.