Новини Рівного. Відео on-line. Все про телекомпанію - Телеканал «Рівне 1»
33027 Україна, Рівне Данила Галицького, 19, оф.701
096-11-400-11 (0362) 63-55-23 0671592005 [email protected]
Екологи вийшли на рівненський Майдан рятувати Землю

Екологи вийшли на рівненський Майдан рятувати Землю

"Клімат змінюється! Час діяти разом!" Рятувати Землю від глобального потепління екологи вийшли на рівненський Майдан. Щоб привернути увагу широкої громадськості, прихопили із собою панду і диво-машину. Увагу Юліани Тет привернути вдалося - вона перейнялася майбутнім планети.

Панда, виявляється, це не тільки миле ведмежатко, а й автомобіль, який працює на сонячних батареях та... вітряному млині. Такий сьогодні демонстрували екологи на майдані Незалежності у рамках інформаційного туру "Клімат змінюється! Час діяти разом!". Він був спеціально розроблений Всесвітнім фондом природи.

Активісти кажуть: така машина - чудовий доказ, як можна використати у житті енергозберігаючі технології. Але нарікають: в Україні поки що екологія мало кого цікавить.

Підписатися під таким звернення могли всі охочі. А щоб привернути увагу рівнян до екологічних проблем, ще й конкурси влаштовували. Більше того, можна було спробувати: як це - власними фізичними зусиллями здобути енергію. Лише так, наголошують активісти, можна навчити людей берегти природні багатства.

Інші статті:

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: