Новини Рівного. Відео on-line. Все про телекомпанію - Телеканал «Рівне 1»
33027 Україна, Рівне Данила Галицького, 19, оф.701
096-11-400-11 (0362) 63-55-23 0671592005 [email protected]
Погода не змогла зіпсувати день міста у Млинові

Погода не змогла зіпсувати день міста у Млинові

Втім, деякі корективи все-таки внесла — частину заходів перенесли до будинку культури, а на вечірній дискотеці просто неба молодь не надто хотіла танцювати. День селища млинівчани традиційно святкують на Покрову. Та вже задумуються, аби свято перенести на більш теплу пору року. На коли саме — цікавилася Анна Яцук.

Селище Млинів цього року святкувало своє п'ятсотодноріччя. Завжди урочистості відбуваються на Покрову. Адже у Млинові є пам'ятка архітектури, Свято-Покровський храм, яким жителі дуже пишаються. Ще однією гордістю є залишки палацу Хоткевичів, на місці якого зараз збудований технікум ветеринарної медицини. Все ж, історія свідчить: Млинів старший за офіційну дату народження.

Через несприятливу погоду святкові заходи млинівчани перенесли до будинку культури. Там нагородили почесних мешканців селища, організували виступи народних та дитячих колективів. Млинівчани нарікають: холод на дворі вже вкотре не дав їм відірватися на повну.

Втім, повеселитися молоді все-таки вдалося. До Млинова завітало кілька розважальних колективів, а завершилось все святковою дискотекою та феєрверком.

Селищний голова Млинова пообіцяв лобіювати питання на сесії про перенесення дати святкування Млинова. Каже, найліпше його перенести з 14 жовтня на 12 липня, коли вшановують апостолів Петра і Павла.

Інші статті:

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: