Новини Рівного. Відео on-line. Все про телекомпанію - Телеканал «Рівне 1»
33027 Україна, Рівне Данила Галицького, 19, оф.701
096-11-400-11 (0362) 63-55-23 0671592005 [email protected]
На Рівненщині стартує новий проект з одержання мікрогрантів

На Рівненщині стартує новий проект з одержання мікрогрантів

Ми платимо — ви будуєте. Новий проект з одержання мікрогрантів для підтримки місцевих громад стартує на Рівненщині. Ініціативні групи, яка утворилися в селах чи містах області, можуть розраховувати на фінансування власного проекту. Що для цього потрібно зробити — знає Анна Яцук.

Подібні проекти вже діють на Рівненщині. Найчастіше сільські та міські громади завдяки їм відремонтовують ФАПи, клуби, дитячі садочки, школи тощо. Сьогодні для ініціативних громад з'явилася ще одна можливість відремонтувати чи побудувати якийсь суспільний об'єкт у своєму населеному пункті за чужі гроші.

Організатори проекту планують надати мікрогранти семи громадам області. Сума одного не перевищуватиме 12 000 гривень. Кошти мікрогранту можуть бути використані для покриття 70% вартості проекту. Решту 30 повинен забезпечити переможець проекту. Тобто, як кажуть організатори, вони лише купують матеріали для ремонту, а будуються громади самотужки.

Проекти, які запровадять громади, повинні бути надіслані організаторам не пізніше 3 грудня цього року. Результати конкурсу оголосять перед новим роком.

Інші статті:

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: