Новини Рівного. Відео on-line. Все про телекомпанію - Телеканал «Рівне 1»
33027 Україна, Рівне Данила Галицького, 19, оф.701
096-11-400-11 (0362) 63-55-23 0671592005 [email protected]
  З Рівного — на нью-йоркський подіум

З Рівного — на нью-йоркський подіум

Шанс стати найкращою моделлю світу мають рівненські дівчата. Кастинг до національного етапу конкурсу "Форд Моделс Супермодел оф Юкрейн” уже відбувся. Чого чекати його переможницям — відомо Ірині Ничипорук.

Рівнянки можуть опинитися серед найкращих моделей світу. Претенденток до національного етапу конкурсу Ford Models’ Supermodel of Ukraine вже відібрали в обласному центрі. На черзі — столичний кастинг.

Конкурс Ford Models’ Supermodel of the World заснований у 2006 році. Минулого року одна з рівненських моделей пройшла до фінальної частини конкурсу, яка відбувається у Нью-Йорку. Проте взяти у ній участь не змогла. Серед цьогорічних конкурсанток і знані в місті моделі, і початківці.

Представники організаторів конкурсу запевняють: пройти у фінальну частину Ford Models’ Supermodel of the World може будь-яка учасниця кастингу.

Результати рівненського відбору будуть відомі вже незабаром. Можливо, цього року нашим дівчатам пощастить більше і контракт з найвідомішим модельним агентством Нью-Йорка підпише саме рівнянка.

Інші статті:

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: