Новини Рівного. Відео on-line. Все про телекомпанію - Телеканал «Рівне 1»
33027 Україна, Рівне Данила Галицького, 19, оф.701
096-11-400-11 (0362) 63-55-23 0671592005 [email protected]
Професійне свято рівненських листонош

Професійне свято рівненських листонош

Паперової кореспонденції в області не меншає. Це попри те, що поширення набувають електронні засоби зв'язку, наголосив у Всесвітній день пошти директор Рівненської філії "Укрпошта" Василь Глущук. За його словами, люди не перестають писати листи та передплачувати газети, що й додає роботи рівненським листоношам. Як вони зустріли професійне свято — дізнавалися наші кореспонденти.

Подібно працюють і всі рівненські листоноші. Ірина Слободюк пошту людям розносить щодня. Каже, проблем виникає багато. Ось одна з них. Код у під'їзд змінили. Дочекалася мешканців будинку і у під'їзд все-таки потрапила. Кореспондецію розмістила по скриньках, кому - листа, кому - газету. Майже кожен мешканець під'їзду користується послугами пошти, переконує листоноша.

Лариса Левишина на пошті працює 31 рік. Щодня перекладає до трьохсот газет і до півтисячі листів.

Загалом на Рівненщині працює дві з половиною тисячі працівників "Укрпошти". Щодня вони обслуговують сотні громадян. Для одиноких пенсіонерів листоноші стають рідними людьми і єдиними співрозмовниками на далеких хуторах. Втім, є у працівників пошти і деякі проблеми.

Щоправда, поштарі не падають духом. Кажуть, вони є злагодженою та дружною командою, тому будь-які проблеми з часом подолають. Головне для них - вчасно та якісно обслуговувати людей.

Інші статті:

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: