Новини Рівного. Відео on-line. Все про телекомпанію - Телеканал «Рівне 1»
33027 Україна, Рівне Данила Галицького, 19, оф.701
096-11-400-11 (0362) 63-55-23 0671592005 [email protected]
У Рівному за комунальні борги перекривають каналізацію

У Рівному за комунальні борги перекривають каналізацію

Ви досі не платите за воду? Тоді ми йдемо за вас! - попереджують у водоканалі і залишають боржників без каналізації. Втім, іноді від цього потерпають їхні добросовісні сусіди. Чим пахнуть комунальні борги - відчув Ігор Шумик.

Не платите за воду - тоді комунальники дістануться і до вас. У Рівному за несплату каналізацію перекрили у 150 квартирах. Ось ця господиня заборгувала за тепло і воду понад 30 тисяч гривень. Каналізацію відімкнули, натомість вона затоплює сусідів знизу. Чому такий величезний борг - не каже.

І платити не збирається, бо чекає нової квартири, яку їй хтось пообіцяв. Хто - жінка не каже. Без води господиня не хоче залишитися. Представникам водоканалу не дозволила її перекрити. Не допомогли і вмовляння.

А від злісних неплатників найбільше страждають сусіди. Сім’я поверхом нижче втомилася від постійних ремонтів. Люди кажуть: сусідські нечистоти завжди на їх стелі.

Як зробити, щоб не страждали сусіди неплатників, - чиновники ще не знають. Погрожують, що за великі борги забиратимуть майно. Понад 80 відсотків мешканців Рівного сплачує вчасно за воду та тепло. Втім, і вони можуть постраждати, якщо сусіди заборгують.

Інші статті:

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: