Новини Рівного. Відео on-line. Все про телекомпанію - Телеканал «Рівне 1»
33027 Україна, Рівне Данила Галицького, 19, оф.701
096-11-400-11 (0362) 63-55-23 0671592005 [email protected]
У Рівному знайшли винних у дитячій пиятиці

У Рівному знайшли винних у дитячій пиятиці

Це... магазини. Цими вихідними активісти перевіряли крамниці та кав’ярні Рівного, підсилаючи 15-річних купувати спиртне. І у 80-ти відсотках випадків підліткам не відмовили. Схвильовані міські чиновники одразу зібралися, обурювалися і сварилися на підприємців пальцем. І що з того? - поцікавився Ігор Шумик.

Придбати спиртне для неповнолітніх у Рівному - не проблема. На кожному кроці магазини, і хоча висять таблички з заборонами продажу алкоголю підліткам, діти без надзусиль купують усе, чого душа забажає.

Упродовж вихідних учасники акції "За тверезе та безхмарне дитинство" відвідали понад 30 торгівельних точок, і лише з восьми повернулися без спиртного та цигарок.

Стурбовані малолітнім алкоголізмом і чиновники. Міський голова Рівного привселюдно відчитав керівництво магазинів, що в центрі, а правоохоронцям порадив частіше перевіряти торгівельні заклади.

Правоохоронці й самі не у захваті від пиятики малолітніх. З продажем спиртного дітям воюють, як можуть. Утім, постійні перевірки власників магазинів не лякають.

Щоправда, підприємці своєї провини не визнають. Кажуть: таке трапляється рідко.

На Рівненщині цього року зафіксовано 22 факти алкогольного отруєння дітей, понад 2 сотні неповнолітніх на обліку у спецзакладах.

Чиновники рекомендували міськвиконкому розглянути питання про заборону продажу алкоголю після 22-ї години.

Інші статті:

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: