Новини Рівного. Відео on-line. Все про телекомпанію - Телеканал «Рівне 1»
33027 Україна, Рівне Данила Галицького, 19, оф.701
096-11-400-11 (0362) 63-55-23 0671592005 [email protected]
На рівненському мототреку відбулася репетиція головних перегонів сезону

На рівненському мототреку відбулася репетиція головних перегонів сезону

Місцева команда "Ураган", яка бореться за бронзу чемпіонату, приймала спідвеїстів клубу "Шахтар" із Червонограда, які вже сьогодні, 6 жовтня, розіграють чемпіонство з іншою рівненською командою - "Каскад". Недільні перегони обійшлися без приємних для рівнян сюрпризів: досвідченіші червоноградські спідвеїсти на 7 очок обігнали господарів треку.

Шахтарі з Червонограда не приховували: на матч з рівнянами вони виїжджали тільки перемагати. Що і почали доводити з перших заїздів, залишаючи "Урагану" в кращому випадку 2 очки. Невпевненно на доріжці виглядали рівненські юніори Ярослав Полюхович та Станіслав Огороднік, які на двох набрали лише 7 очок. Тягнути "Ураган" намагались поляк Павел Месьонц і латиш Сергій Корольов, втім, їхніх старань для перемоги виявилось замало.

Вирішальним у гонці став передостанній, 13-й заїзд. Рівнянам конче була потрібна була перемога, та Ярослав Полюхович і Володимир Трофимов програли Андрію Карпову та Олександру Лактаєву 2-4. Тож останній заїзд, який закінчився з рахунком 3-3, став лише формальністю. Червоноградці відсвяткували перемогу - 47-40.

Перший переможець української спідвейної ліги визначиться у наступних двох матчах, коли між собою зустрінуться "Шахтар" та ще один рівненський клуб - "Каскад". Перша гонка відбудеться у вівторок в Рівному. А вже наступного дня рівняни поїдуть до Червонограда, де проведуть вирішальний матч сезону.

Інші статті:

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: