Новини Рівного. Відео on-line. Все про телекомпанію - Телеканал «Рівне 1»
33027 Україна, Рівне Данила Галицького, 19, оф.701
096-11-400-11 (0362) 63-55-23 0671592005 [email protected]
Рівненський ливарний завод потерпає від двовладдя

Рівненський ливарний завод потерпає від двовладдя

Легітимними себе вважають обидва директори. А у понеділок там відбулася справжня бійка за керівне крісло. Є постраждалі. То хто ж прокладав собі шлях на Рівненський ливарний - рейдери чи господарі? Юліана Тет спробувала з'ясувати.

Вже більше трьох років сперечаються акціонери Рівненського ливарного заводу. На підприємстві і досі два директори. Одному з них така ситуація набридла, і він застосував силу.

Так, за словами жінки, розвивалися сьогоднішні події на ливарному заводі. Вона відразу зорієнтувалася - викликала міліцію та поїхала знімати побої у судмедексперта.

Тим часом, колишніх охоронців, найнятих старим директором Канським, чемно виставили з сумками на вулицю.

Одним із нападників, зазначає пані Зюбанова, був начальник внутрішньої охорони підприємства Олександр Музичко. Він же виправдовується: виконував накази нового директора.

З новим директором Валерієм Марчуком поговорити на вдалося. Він якраз спілкувався з правоохоронцями. За нього "віддувався" один з представників акціонерів ливарного.

Правоохоронці бажання поспілкуватися з пресою не виявили. Наголошують: чи справді було рейдерське захоплення ливарного - зможе довести тільки слідство.

Інші статті:

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: