Новини Рівного. Відео on-line. Все про телекомпанію - Телеканал «Рівне 1»
33027 Україна, Рівне Данила Галицького, 19, оф.701
096-11-400-11 (0362) 63-55-23 0671592005 [email protected]
Ще одна смерть дитини на Дубенщині

Ще одна смерть дитини на Дубенщині

У сім'ї Михальчуків померла донечка Аня, який було три з половиною місяці. Як ми розповідали, два тижні тому у Дубні помер тримісячний Андрійко. Батьки звинувачують реаніматологів, що ті не зробили усе можливе, аби врятувати дітей. Обидві сім'ї уже звернулися до прокуратури. Детальніше - Оксана Конопацька.

У дубенській сім'ї Михальчуків сталася трагедія. Померла їх донечка Аня, якій було лише 3,5 місяця. Батька кажуть: у дитини почалася блювота, і вони одразу ж привезли її до Дубенської міської лікарні. Спочатку їх направили у дитяче відділення, а потім в інфекційне. Батьки кажуть: вирішили викликати реанімобіль з Рівного.

Завідувач відділення анестезіології та інтенсивної терапії Дубенської міської лікарні Віталій Табачук у телефонній розмові повідомив, що лікуючий лікар надавав усю належну допомогу. А враховуючи те, що батьки викликали приватний реанімобіль, то дитину готували до транспортування в інфекційному відділенні і їй були введені необхідні ліки.

Між тим батьки дівчинки звернулися у Дубенську міжрайонну прокуратуру.

За два тижні фахівці зроблять кінцевий висновок щодо причини смерті. Натомість в обласному управлінні охорони здоров'я проведуть службове розслідування.

Інші статті:

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: