Новини Рівного. Відео on-line. Все про телекомпанію - Телеканал «Рівне 1»
33027 Україна, Рівне Данила Галицького, 19, оф.701
096-11-400-11 (0362) 63-55-23 0671592005 [email protected]
50-річчя відсвяткував  окремий батальйон матеріального забезпечення 13-го армійського корпусу

50-річчя відсвяткував окремий батальйон матеріального забезпечення 13-го армійського корпусу

"Лента за лентою набої подавай!" Окремий батальйон матеріального забезпечення 13-го армійського корпусу відсвяткував 50-річчя. На плечах його вояків - турбота про боєздатність цілого гарнізону: доставка боєприпасів, пального і продовольства. З нагоди ювілею особовий склад батальйону не обійшло увагою начальство - потішили годувальників подарунками і заслуженими подяками. Та й як інакше? В армії ж бо служба службою, а обід - за розкладом. Ігор Шумик повернувся зі свята.

Матеріальне забезпечення усіх військових - головне завдання батальйону. Щороку він перевозить до 5 тисяч тонн вантажів. Забезпечує боєприпасами, пальним та продовольством усі військові частини 13-го армійського корпусу.

Не мало не багато 50 років. Батальйон має своїх ветеранів. Вони кажуть: зараз багато чого змінилося. Але без матеріального забезпечення Збройні сили не виживуть.

Нині у батальйоні понад 130 авто. Це і бензовози, і КамАзи. На вигляд як новенькі, але встигли побувати і за кордоном. 15 військовослужбовців батальйону за роки Незалежності служили миротворцями в Іраку, Ліберії та Косово.

На честь ювілею військовослужбовцям вручили 10 цінних подарунків, а ще - грамоти та подяки. Далі - знову непомітна робота.

Інші статті:

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: