Новини Рівного. Відео on-line. Все про телекомпанію - Телеканал «Рівне 1»
33027 Україна, Рівне Данила Галицького, 19, оф.701
096-11-400-11 (0362) 63-55-23 0671592005 [email protected]
У Рівному приватний будинок з'явиться практично у дворі школи

У Рівному приватний будинок з'явиться практично у дворі школи

Світ тісний, землі бракує. Рівняни взяли моду будуватися, де доведеться - як не на дитячому майданчику, то у дворі школи. Під вікнами НВК "Колегіум" виріс паркан, за яким має постати приватний будинок. Керівництво навчального закладу місця собі не знаходить: незавершена споруда вже затуляє учням сонце. Натомість власник будівництва демонструє олімпійський спокій і усі необхідні дозволи. Що скаже на це міська влада? Анна Яцук допитувалась.

У НВК "Колегіум", що знаходиться на вулиці Шевченка, навчається 370 учнів. Частина з них гризе граніт науки у напівтемних класах - через зведення неподалік житлового будинку. Відстань від нього до школи - 12 метрів, але до паркану - значно менше. Фактично забудова знаходиться у дворі школи.

Директор навчального закладу Петро Куделя каже: проект будівництва йому ніхто не показував, та й повністю не пояснили, що зводять у дворі школи.

Будівельники виявились небагатослівними. Зайти на територію заборонили - мовляв, приватна власність. Втім, сказали, що будівництво школі не заважає - навпаки робить користь.

Співвласник будівництва Олександр Сачевчик каже: всі дозволи на забудову має. Зводить триповерховий приватний будинок. Додає, світло школі він не затулятиме, бо планує пофарбувати його у білий колір.

Міські чиновники не в захваті від нармірної забудови міста. Кажуть, люди будуються, де кому не лінь.

Міський голова пообіцяв розібратися у проблемі будівництва біля школи. Каже, якщо у власників нема відповідних дозволів, забудову доведеться знести.

Інші статті:

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: