Новини Рівного. Відео on-line. Все про телекомпанію - Телеканал «Рівне 1»
33027 Україна, Рівне Данила Галицького, 19, оф.701
096-11-400-11 (0362) 63-55-23 0671592005 [email protected]
У Рівному  центральні ялинки перетворили на пальми

У Рівному центральні ялинки перетворили на пальми

Готуй сани влітку, а ялинку - восени. Поки що невідомі, але, вочевидь, вкрай нетерплячі рівняни до Нового року підготувалися заздалегідь. У ніч із вівторка на середу у самісінькому центрі міста облисіли сріблясті ялинки. Тим часом комунальники мають власну версію і щодо мотивів зловмисників, і щодо їхніх персон.

Пальму - з ялинки, таке вміють рівняни. Навпроти Будинку одягу вночі невідомі зрізали гілля дерев. І перекинули за паркан, де ведуться будівельні роботи. Хто вчинив таке - невідомо, але комунальники натякають на власників магазинів.

Раніше власники тутешніх магазинів зверталися до влади з проханням зрізати дерева, але почули відмову. От і самотужки без відповідних дозволів взялися за справу. Продавці не чули і не бачили, хто і коли оголив шість ялинок.

Не на камеру продавці пояснили: власники вже давно хотіли знести дерева, навіть підливали їх різними речовинами, щоб ті засохли. Вони встояли, тому спільно зібралися і кожен навпроти свого магазину зрізали гілля. Екологи, які одразу прибули на місце вандалізму, здивовані. Переконують: винних покарають, от чим - ще не вирішили. Утім, штрафу не оминути.

Зараз в інциденті розбирається міліція. А враховуючи завзятість влади, з якою та взялася за справу, то покарають якщо не винних, то всіх власників магазинів.

Інші статті:

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: