Новини Рівного. Відео on-line. Все про телекомпанію - Телеканал «Рівне 1»
33027 Україна, Рівне Данила Галицького, 19, оф.701
096-11-400-11 (0362) 63-55-23 0671592005 [email protected]
Близько 40 пташиних гнізд зібрав за 10 років голова Рівненського орнітологічного товариства Василь Ільчук

Близько 40 пташиних гнізд зібрав за 10 років голова Рівненського орнітологічного товариства Василь Ільчук

Доки рівняни мріють оселитися в екологічних будиночках із дерева та соломи, місцева пташва мириться з реаліями й обживає пластикові гнізда. Квартирне питання для горобців, шпаків і синиць - більше не питання. Вони мають власного архітектора і будівельника. Рівнянин Василь Ільчук плете гнізда з пластикових пляшок, а справжні пташині - колекціонує. Про нього - наступний сюжет циклу "Хобі по-рівненськи”.

Близько сорока пташиних гнізд зібрав за 10 років голова Рівненського орнітологічного товариства Василь Ільчук. Розповідає, до своєї колекції бере тільки покинуті. Гніздо із шкарлупками яйця солов’я подобається колекціонеру найбільше.

Уже два роки колекція "Гнізда птахів Рівненщини” знаходиться в обласному краєзнавчому музеї. Тут кажуть – експозиція унікальна тим, що у ній зібрані гнізда чи не всіх птахів Рівненської області.

Окрім колекціонування, пан Ільчук уже два роки проводить експеримент "пластикові гніздівлі”. Виготовляє гнізда з пластикових пляшок і спостерігає за тим, як птахи там обживаються.

Цього року рівнянин виготовив вже 70 таких гнізд, що на двадцять більше, ніж торік. Каже, хотілося б, щоб кожного року ця цифра збільшувалась.

Інші статті:

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: