Новини Рівного. Відео on-line. Все про телекомпанію - Телеканал «Рівне 1»
33027 Україна, Рівне Данила Галицького, 19, оф.701
096-11-400-11 (0362) 63-55-23 0671592005 [email protected]
Художній керівник етнокультурного центру

Художній керівник етнокультурного центру "Веснянка" Віктор Ковальчук отримав нагороду від Президента

Орден "За заслуги ІІІ ступеня" одержав художній керівник етнокультурного центру "Веснянка" Палацу дітей та молоді Віктор Ковальчук. Відзнаку йому вручили на творчому звіті митців Рівненщини у Національному палаці "Україна".

Як сьогодні, пам’ятає Віктор Ковальчук свою першу фольклорну експедицію у 1988 році в село Бегаль, Костопільського району. З того часу дослідження історико-культурної спадщини нашого краю стало справою всього його життя.

За роки наполегливої роботи під його керівництвом було здійснено фольклорні експедиції в десятки населених пунктів області, видано серію книг "Етнокультурна спадщина Рівненського Полісся" та компакт-диски із записами поліського фольклору. Гордість Віктора Ковальчука — колекція українського одягу кінця XIX — середини XX століть та речей, пов’язаних з його виготовленням. Унікальним є власне зібрання понад двохсот вишитих сорочок. А найбільше пишається Віктор Ковальчук сімейною реліквією — ткацьким верстатом, що виготовив його дідусь у 1939 році.

Фольклорний гурт "Веснянка" — ще одна із багатьох заслуг. Це один із трьох колективів, що входить до етнокультурного центру "Веснянка". Своєю творчістю гурт добре знаний не тільки на території України, а й за кордоном. Віктор Ковальчук ділиться: "Веснянка" — найбільше щастя у його житті.

Особливо радує керівника етнокультурного центру "Веснянка", що до вивчення історико-культурної спадщини Полісся активно долучаються діти та молодь. Сьогодні у Центрі займається понад 150 учасників. Вихованці "Веснянки" кажуть: із задоволенням займаються у колективах, а своїм інтересом до рідного краю завдячують Віктору Ковальчуку.

За свою діяльність до багатьох інших нагород Віктор Ковальчук нещодавно додав орден за заслуги ІІІ ступеня від Президента України. Каже: на цьому зупинятися не збирається, адже найбільше його досягнення ще попереду.

Інші статті:

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: