Кліп про випускний 2007 року від Дмитра (Vidima MAX) 03.06.08 , 5204 переглядів Драйвово змонтоване дійство у центрі міста Поширити Інші статті: 23.06.09 "OT VINTA" на Чайці 16.01.09 Несподівано конкурс став міжнародним :) 31.12.08 Визначено переможців другого конкурсу "Народного відео" 24.12.08 Нове відео від рівненських парашутистів 08.12.08 Про нелегкі будні рівненських парашутистів 08.12.08 Нічне Рівне. Таким ви його ще не бачили. Патруль 23.06.26 На Рокитнівщині оштрафували чоловіка, який побив собаку на ланцюгу 23.06.26 Знайшов у прикордонній зоні та приніс додому: на Рівненщині чоловік зберігав 600 патронів 23.06.26 На Рівненщині патрульні виявили трьох водіїв електротранспорту з ознаками сп’яніння