Новини Рівного. Відео on-line. Все про телекомпанію - Телеканал «Рівне 1»
33027 Україна, Рівне Данила Галицького, 19, оф.701
096-11-400-11 (0362) 63-55-23 0671592005 [email protected]
13-ту річницю з дня заснування відзначив  рівненський

13-ту річницю з дня заснування відзначив рівненський "Ротарі Клуб"

Першими вихідними вересня ротарійці зібрали друзів: поділитися досвідом, обговорити успішні соціальні проекти і посмакувати раками.

Члени Рівне ROTARY власним коштом реалізували на Рівненщині не один успішний проект. Зокрема започаткували Програму підтримки талановитої рівненської молоді, допомагали постраждалим від повені. Ротарійці вважають: віддавати потрібно, не чекаючи нічого взамін.

Як і щороку на початку вересня, Рівне ROTARY запросив друзів з усієї України та Білорусі, аби у неформальній обстановці обмінятися досвідом та поділитись планами на майбутнє. За дев'ятирічною традицією, гостей частували раками. Звідси і назва рівненських зустрічей "Рівне ROTARY раки". Доброю традицією на "ротарійських раках" є проведення благодійного аукціону

У реалізації проектів Рівне ROTARY тісно співпрацює зі своїм Молодіжним проектом - Клубом Ротаракт Рівне. Саме його вважають найактивнішим Ротаракт клубом в Україні.

Рівне Ротарі - відкритий клуб, проте охоче до нього приймають лише того, хто хоче стати справжнім ротарійцем, а не просто членом Ротарі Клубу заради престижу.

Інші статті:

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: