Новини Рівного. Відео on-line. Все про телекомпанію - Телеканал «Рівне 1»
33027 Україна, Рівне Данила Галицького, 19, оф.701
096-11-400-11 (0362) 63-55-23 0671592005 [email protected]
Досконало вивчив англійську — маєш шанс поїхати вчитися за кордон

Досконало вивчив англійську — маєш шанс поїхати вчитися за кордон

Це одна із можливостей, яку отримують сучасні рівненські школярі. Про решту перспектив, які відкриває перед дітьми знання англійської, - Марина Фурс.

Без знання англійської мови нині нікуди. Одна із найпоширеніших мов світу необхідна для ведення бізнесу, міжнародного спілкування та роботи у престижній компанії. Сучасні діти, які дивляться вперед, це вже розуміють. Тому не тільки займаються в позашкільних закладах танцями чи вокалом, а й активно вивчають там англійську.

Чотирнадцятирічна Анастасія — вихованка Екологічного центру Палацу дітей та молоді — з англійською на "ти". У перевагах знання іноземної мови дівчина вже мала змогу переконатися. Завдяки їй пише листи друзям з Німеччини, Польщі.

Не тільки побувати за кордоном, а й навчатися там у ВНЗі мають можливість рівненські школярі. Шлях до здійснення цього бажання лежить через представництво міжнародного мовного центру VLS. Воно нещодавно відкрилося у Рівному.

Іноземну мову у мовному центрі викладають на основі матеріалів, які отримують з Університету Кембридж та голландського університету Hanze. Ті, хто навчатиметься на курсах, гарантовано вступають до останнього на гуманітарні, економічні та технічні спеціальності.

Чи стане учень студентом закордонного ВНЗу - залежить тільки від його наполегливості у навчанні. Зрештою, в будь-якому випадку отримані знання за плечима не носити. А свій позитив може бути й тому, якщо сучасне молоде покоління зможе пояснити іноземцю на вулиці, як пройти в бібліотеку.

Інші статті:

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: