Новини Рівного. Відео on-line. Все про телекомпанію - Телеканал «Рівне 1»
33027 Україна, Рівне Данила Галицького, 19, оф.701
096-11-400-11 (0362) 63-55-23 0671592005 [email protected]
На Рівненщині штрафуватимуть за надмірну вагу

На Рівненщині штрафуватимуть за надмірну вагу

За надмірну вагу штрафуватимуть, а колеса - блокуватимуть. На Рівненщині з’явились пересувні вагові комплекси, які, на думку працівників ДАІ та шляховиків, захистять дороги від вибоїн та ям.

Перевірки вже почались: в основному контролюють великовантажний транспорт. Вантажівку заганяють на спеціальні ваги і зважують.

Якщо вага понад 38 тонн, далі вантажівка не поїде. Колеса автомобіля блокують спеціальним пристроєм, а розблоковують лише тоді, коли власник вантажу сплатить додатковий штраф: по 2 євро за кожен кілометр, що проїхав з надмірною вагою. Також на водія складають адмінпротокол. Це штраф від 510 до 680 гривень. Від таких санкцій далекобійники не в захваті.

ДАІшники та шляховики визнають: відповідальність за надмірну вагу сувора, та лише таким чином, переконані вони, можна захистити українські дороги. Тож якщо ви плануєте перевозити великоваговий або великогабаритний вантаж – заздалегідь погодьте це зі службою автодоріг й отримайте дозвіл в ДАІ. Таким чином збережете не лише гроші та час, а і свої нерви, - радять вартові доріг.

Інші статті:

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: