Новини Рівного. Відео on-line. Все про телекомпанію - Телеканал «Рівне 1»
33027 Україна, Рівне Данила Галицького, 19, оф.701
096-11-400-11 (0362) 63-55-23 0671592005 [email protected]
Тролейбуси таки пустять на вулицю Волинської Дивізії

Тролейбуси таки пустять на вулицю Волинської Дивізії

Щоправда, нескоро. Нині там тільки будують дорогу, але на її завершення грошей у Рівного бракує. Щоправда, комунальники заспокоюють: без громадського транспорту мешканців вулиці не залишать. Про близькі та далекі перспективи мікрорайону "Північний" розповість Світлана Сирота.

На "Північному" кипить робота. Тут будують дорогу, де колись вулицями Коновальця і Волинської дивізії піде тролейбус. Щоб завершити її, цьогоріч коштів у міста бракує. Знайшлося тільки 2 мільйони 400 тисяч гривень. Цього вистачить на 500 метрів шляху і на тротуари. Щоб закільцювати дорогу, грошей треба значно більше. Поки комунальники рахують, скільки саме, і у найближчі два роки тролейбуса не обіцяють. Але й без громадського транспорту мешканців вулиці не залишать.

Робітники поспішають: кошти надійшли надто пізно, а осінні дощі можуть зірвати всі плани. Тож на невеличкий відрізок дороги кинуто максимальні сили.

Мешканцям навколишніх вулиць залишається терпляче чекати завершення будівництва. Доки дорога тут відкрита, хоча й ускладнено рух транспорту. Поодинокі автівки обережено лавіюють між купами щебню і спецтехнікою. Утім, якщо доведеться, проїзд можуть тимчасово закрити.

Інші статті:

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: