Новини Рівного. Відео on-line. Все про телекомпанію - Телеканал «Рівне 1»
33027 Україна, Рівне Данила Галицького, 19, оф.701
096-11-400-11 (0362) 63-55-23 0671592005 [email protected]
У Рівному престижна спеціальність не гарантує працевлаштування

У Рівному престижна спеціальність не гарантує працевлаштування

Натомість престижна спеціальність не гарантує стовідсоткового працевлаштування. Ще вчора популярні спеціальності нині не цікавлять роботодавців. Тож коли студентам слід починати пошук роботи — цікавилась Ірина Ничипорук.

Молодий та перспективний, але не факт, що працевлаштований. У центрі зайнятості констатують: половина з тих, хто шукає роботу, — молодь до 30 років. Серед них - бухгалтери, економісти та правники. Хоча саме на Рівненщині потрібні здебільшого лікарі. Разом з тим фахівці запевняють: спеціалісти й справді хороші, але зацікавити роботодавців не вміють.

Нині на ринку праці чи не справжня війна між молодими спеціалістами та працівниками зі стажем роботи. Роботодавці мають обирати між досвідом та перспективою.

І державні, й приватні структури, які займаються працевлаштуванням, переконані: молодому спеціалісту варто шукати перше місце роботи ще до закінчення вишу. А ще краще - перед вступом у нього. Адже престижна спеціальність, на жаль, не гарантує стовідсоткового працевлаштування.

Інші статті:

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: