Новини Рівного. Відео on-line. Все про телекомпанію - Телеканал «Рівне 1»
33027 Україна, Рівне Данила Галицького, 19, оф.701
096-11-400-11 (0362) 63-55-23 0671592005 [email protected]
Стартує Вища рівненська ліга КВН

Стартує Вища рівненська ліга КВН

Гумор об’єднує. У жовтні стартує Вища рівненська ліга КВН. До того ж - міжнародна. І хоча сезон лише на старті, наші жартівники вже у фіналах. Три рівненські КВН-команди змагатимуться за перемогу в трьох престижних турнірах Асоціації команд КВН України. Про шанси та плани веселих і кмітливих — детальніше Ігор Шумик.

Три КВН-турніри – три колективи від Рівненщини. Найперше за найліпших дотепників України побореться команда "ФАВАВУ” у фіналі студентської ліги, який відбуватиметься у Рівному 8 вересня. На головну гру приїдуть команди з Харкова, Ужгорода, та Донецька.

А от у Чемпіонаті та Кубку України змагатимуться "Бомба" (Млинів) та "П’ятниця 13". Шанси перемогти є у всіх учасників фіналів, кажуть веселі та кмітливі, але рівненські команди обіцяють виступити достойно.

А якщо й залишаться без нагород всеукраїнських змагань, то матимуть шанс реабілітуватися вже в розіграші Суперкубка Вищої рівненської ліги КВН.

Все для того, щоб було більше жартів, більше ігор та перемог. До того ж ліга тепер міжнародна. Тому всі шанувальники живого та здорового гумору зможуть побачити у Рівному колективи з сусідніх країн.

Інші статті:

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: