Новини Рівного. Відео on-line. Все про телекомпанію - Телеканал «Рівне 1»
33027 Україна, Рівне Данила Галицького, 19, оф.701
096-11-400-11 (0362) 63-55-23 0671592005 [email protected]
Все більше рівнян хворіють на сальмонельоз

Все більше рівнян хворіють на сальмонельоз

Як горохом об стіну. Скільки рівнянам не розповідай про небезпеку кишкових інфекцій, все одно на сире та несвіже спокушаються. Цьогоріч сальмонела крокує містом особливо рішуче. Лікарі-інфекціоністи тривожаться: із завершенням літа пацієнтів не меншає.

Сирі яйця - небезпечна зброя, просто валять із ніг. Більше половини рівнян, які захворіли на сальмонельоз цьогоріч, підчепили інфекцію саме від сирих, недоварених чи недосмажених яєць. Та курячі - то ще півбіди. Яєць водоплавної птиці лікарі не радять вживати у жодному вигляді. Наступні за небезпекою - м'ясо та риба. Там хвороба ховалась у чверті випадків, за ними - молочні та кондитерські вироби.

Тим часом це тільки вершина айсберга. Адже 70 відсотків виявлених хворих - діти, про їхнє здоров'я дбають значно більше і до лікарів звертаються частіше. Тоді як більшість дорослих самостійно лікують симптоми, перележують удома і залишаються небезпечними для навколишніх носіями інфекції.

Із завершенням літа небезпека кишкових інфекцій не зникла. Рівняни повертаються із відпусток і канікул, з'їжджаються на навчання студенти, тож лікарі готуються до гіршого, таки сподіваючись на ліпше.

Інші статті:

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: