Новини Рівного. Відео on-line. Все про телекомпанію - Телеканал «Рівне 1»
33027 Україна, Рівне Данила Галицького, 19, оф.701
096-11-400-11 (0362) 63-55-23 0671592005 [email protected]
Усі школи Рівного добре підготувалися до першого вересня

Усі школи Рівного добре підготувалися до першого вересня

Доки дзвоники ще готуються скликати до шкіл дітей, освітянське керівництво уже скликало директорів навчальних закладів. Щоб ті прозвітувалися про підготовку до нового навчального року. До процесу долучилися й ДАІшники.

Освітяни констатують: усі школи міста добре підготувалися до першого вересня. В одних закладах придбали нові меблі, в інших обладнали кабінети. Ці та інші питання обговорили під час секційного засідання керівників рівненських навчальних закладів та їх заступників.

Одне із питань, які розглянули під час зустрічі, — атестація шкіл. Педагоги порівнюють її з іспитом. Цьогоріч НВК "Престиж" склав її на "відмінно". Адже саме цей заклад атестовано з відзнакою.

Серед шкіл, які найкраще підготувалися до навчального року, ЗОШ №1.

Разом з тим на секційному засіданні ДАІшники проінформували освітян про статистику дитячого травматизму на дорогах. І звернулися до вчителів з проханням створити у школах куточки з безпеки дорожнього руху.

Уже в п’ятницю міські освітяни зберуться на серпневу конференцію педагогічних працівників. Там більш детально говоритимуть про здобутки, проблеми галузі та плани на новий навчальний рік.

Інші статті:

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: