Новини Рівного. Відео on-line. Все про телекомпанію - Телеканал «Рівне 1»
33027 Україна, Рівне Данила Галицького, 19, оф.701
096-11-400-11 (0362) 63-55-23 0671592005 [email protected]
Рівненщина готова до нового навчального року

Рівненщина готова до нового навчального року

Скоро до школи. Для дітей села Глинне новий навчальний рік розпочнеться вчасно і в новенькому приміщенні. Про це з радістю повідомили обласні освітяни під час своєї серпневої конференції, де обговорювали підсумки розвитку середньої та дошкільної освіти за минулий навчальний рік та визначали пріоритети на цей.

Обласні освітяни пишаються — 96 відсотків шкіл Рівненщини підключені до мережі Інтернет, кількість дітей, які відвідують позашкільні і дошкільні заклади, зростає, а учні все частіше стають призерами різноманітних освітніх конкурсів. Цим здобутки обласних освітян не обмежуються. І все ж мають ще над чим працювати.

У цьому навчальному році уроки розпочнуться в оновлених приміщеннях. Освітяни пояснюють — цьогоріч напередодні першого вересня відремонтували усі школи в області. А комусь пощастить сісти за парти і в новозбудованій школі.

На Рівненщину уже надходять підручники для учнів 9 класів за новою програмою дванадцятирічної школи.

Відтак обласні освітяни переконують — Рівненщина до нового навчального року готова. А щоб поліпшити настрій напередодні першого вересня, на конференції керівництво області вручили нагороди та грамоти кращим педагогам.

Інші статті:

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: