Новини Рівного. Відео on-line. Все про телекомпанію - Телеканал «Рівне 1»
33027 Україна, Рівне Данила Галицького, 19, оф.701
096-11-400-11 (0362) 63-55-23 0671592005 [email protected]
Що робила та обіцяла Тимошенко в Рівному? [ВІДЕОРЕПОРТАЖ]

Що робила та обіцяла Тимошенко в Рівному? [ВІДЕОРЕПОРТАЖ]

Прем'єрка урочисто відкрила оновлений відрізок траси Київ-Чоп, похвалила дорогу і зробила зауваження за узбіччя. А потому вирушила до обласного онкодиспансеру, де дала надію на швидке завершення другої черги його добудови.

27 кілометрів дороги - за 17 мільйонів євро. Така вартість робіт на ділянці траси Київ-Чоп, від села Грушвиця до Дубно. Ремонтували її італійці, а от робочу силу та матеріали використовували здебільшого українські. Якість нового покриття оцінила й Прем’єр-міністр України Юлія Тимошенко під час робочої поїздки на Рівненщину. Самою трасою лишилася задоволена, а от до узбіч мала претензії.

Урочистості з приводу відкриття руху на ділянці затьмарив крик про допомогу. Через реконструкцію дороги стічні води підмили фундамент дерев’яної хати пенсіонерки Ніни Білоус. Нині ж будинок ледь тримається купи.

Прем’єрка проблему вислухала і пообіцяла допомогти. Затим перерізала червону стрічку й відкрила рух першим автівкам оновленою трасою. Після Дубенського району Юлія Тимошенко вирушила у Рівненський онкодиспансер. Проблема із добудовою його другої черги для Рівненщини надзвичайно актуальна.

Прем’єр-міністр пообіцяла сприяти виділенню зі стабілізаційного фонду необхідних 29 мільйонів гривень на завершення будівництва другої черги диспансеру. Проте з умовою, що всі роботи завершать вже до нового року.

Такий інтенсивний розвиток подій приємно здивував навіть керівника медичного закладу.

До того ж прем’єрка пообіцяла допомогти Рівненському онкодиспансеру з обладнанням. Адже, зазначила вона, цього року планується завезти в Україну нову медичну техніку. Тому порадила Григорію Максим’яку передати в Міністерство перелік найнеобхіднішого.

ФОТОРЕПОРТАЖ

Інші статті:

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: