Новини Рівного. Відео on-line. Все про телекомпанію - Телеканал «Рівне 1»
33027 Україна, Рівне Данила Галицького, 19, оф.701
096-11-400-11 (0362) 63-55-23 0671592005 [email protected]
У Рівненській області не вистачає дитячих садочків

У Рівненській області не вистачає дитячих садочків

Лише 40 відсотків місцевих дітей охоплені дошкільною освітою. Про це йшлося на підсумковій колегії щодо розвитку освіти у 2008-2010 роках. Зустріч освітян відбулась у режимі відеоконференції.

Діти, діти – куди вас подіти... Освітяни невтішно констатують: в області не вистачає дитячих садочків. Про цю та інші проблеми галузі говорили чиновники з міністром освіти України Іваном Вакарчуком під час селекторної наради.

Виявилось, що пасе задніх у цьому плані і Рівненщина.

Чиновники кажуть: одна з головних причин відсутності дитячих садочків – їх перепрофілювання у минулому. Через що для нових груп не вистачає приміщень. Втім, наразі ж освітянам турбот вистачає і з будівництвом шкіл. З’явитись вони мають у селах Глинне, Шпанів, Тинне та Корчин.

На черзі - й школи обласного центру. Вже незабаром чиновники обіцяють добудувати чотирнадцяту школу у Рівному. На це нещодавно виділили 5 мільйонів гривень.

І вже у четвер обласні освітяни зберуться на серпневу конференцію педагогічних працівників, щоб обговорити підсумки розвитку середньої та дошкільної освіти за минулий навчальний рік і визначити пріоритетні завдання на цей. А в п’ятницю таку конференцію проведуть працівники освітньої галузі Рівного.

Інші статті:

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: