Новини Рівного. Відео on-line. Все про телекомпанію - Телеканал «Рівне 1»
33027 Україна, Рівне Данила Галицького, 19, оф.701
096-11-400-11 (0362) 63-55-23 0671592005 [email protected]
Рівне може залишитись без міжнародних змагань зі спідвею

Рівне може залишитись без міжнародних змагань зі спідвею

Перегони на рівненському мототреці стануть безпечнішими, якщо спонсори допоможуть. Рівненські спідвеїсти збирають гроші на нову повітряну загорожу для стадіону. Міські владці допомогти б і раді, але бюджетних коштів на це витрачати не можуть.

Якщо не встановити нову надувну загорожу на рівненському мототреці, то вже наступного року міжнародні змагання зі спідвею оминуть Рівне, кажуть місцеві гонщики та керівництво спідвейних клубів.

Підтримують спортсменів і місцеві чиновники. Кажуть, якщо встановити нову огорожу, то й травмованих спортсменів на спідвейних змаганнях стане менше. Проте з грошима допомогти не можуть. Оскільки стадіон "Мототрек" не є комунальною власністю міста, грошей на його облаштування з бюджету Рівного виділити не можна — це буде нецільове використання коштів.

І все ж Галина Кульчинська зголосилася допомогти спортсменам. Каже, самостійно шукатиме спонсорів, які зголосилися б допомогти придбати нову надувну огорожу. Нині частину грошей вже сплачено, розповів президент спідвейного клубу "Каскад" Сергій Дем`янков, але ще потрібно чверть мільйона гривень.

Інші статті:

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: