Новини Рівного. Відео on-line. Все про телекомпанію - Телеканал «Рівне 1»
33027 Україна, Рівне Данила Галицького, 19, оф.701
096-11-400-11 (0362) 63-55-23 0671592005 [email protected]
У НУВГП та РДГУ проблем із поселенням першокурсників немає

У НУВГП та РДГУ проблем із поселенням першокурсників немає

Студенти заселяють гуртожитки. Рівненські вищі школи розпочали кампанію з поселення першокурсників.

Олександр Буткевич із Кузнецовська цьогоріч поступив у Національний університет водного господарства та природокористування. Житиме він у гуртожитку. Каже: дуже задоволений, адже не доведеться винаймати квартиру, яка коштує у кілька разів дорожче за кімнату в гуртожитку.

В університеті розповідають: проблем із поселенням першокурсників немає. У закладі вісім гуртожитків, тому місця вистачить усім.

Нині у новоспечених студентів гаряча пора. Вони оформляють усі необхідні документи для того, аби поселитися. Тим часом у гуртожитках уже все готове для прийому нових мешканців. Для них обладнані кімнати відпочинку, пральні, кухні.

Студентів Рівненського державного гуманітарного університету почнуть поселяти уже за кілька днів. У кожному із семи гуртожитків зроблений ремонт. Тут також для студентів облаштували душові, пральні та кімнати відпочинку. У навчальному закладі запевняють: доклали усіх зусиль, аби ті, хто тут житиме, відчували себе як вдома. А директор студентського містечка Віра Бабак постійно надає ще й гуманітарну допомогу тим, хто її потребує.

За тиждень у гуртожитках рівненських вищих навчальних закладів стане гамірно. Молодь запевняє: лише тут можна відчути смак справжнього студентського життя.

Інші статті:

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: