Новини Рівного. Відео on-line. Все про телекомпанію - Телеканал «Рівне 1»
33027 Україна, Рівне Данила Галицького, 19, оф.701
096-11-400-11 (0362) 63-55-23 0671592005 [email protected]
Рівненські будинки обігріватимуть сміттям

Рівненські будинки обігріватимуть сміттям

Рівненські будинки обігріватимуть сміттям. Тобто газом, який видобуватимуть з цього сміття. Чиновники сподіваються, це вирішить екологічні проблеми міста. Адже щоліта на полігоні накопичується метан і, через надмірну спеку або ж з людської необрежності, загорається. А від диму та смороду потерпають мешканці міста.

Видобувати газ на рівненському сміттєзвалищі плануюють місцеві чиновники. Кажуть, технологія досить легка: сміття перегниває та виділяє метан. Його лише потрібно зібрати в спеціальні резервуари. Для цього під сміттям хочуть прокласти спеціальні дренажні труби. Після цього вирішатьт, як зібраний газ використати.

Нині керівництво міста думає і над тим, як утилізувати сміття на рівненському полігоні. Це питання нагальне, як ніколи, тому що ресурс сімттєзвалищамайже вичерпаний. Втім коли розпочнеться будівництво сміттєпереробного заводу та видобування газу з чиновник не знають. Запевняє, перемовини з інвесторами ведуться мало нещодня. Вже й договір про наміри підписали. Тому залишалося лише чекати. Газ із сміття хочуть навчитися видобуватимуть рівненські чиновники. У такий спосіб спробують вбити відразу двох зайців: місто обігріти, і зменшити пожежі, які виникають тут щоліта.

Інші статті:

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: