Новини Рівного. Відео on-line. Все про телекомпанію - Телеканал «Рівне 1»
33027 Україна, Рівне Данила Галицького, 19, оф.701
096-11-400-11 (0362) 63-55-23 0671592005 [email protected]
Сесія Рівненської облради: Берташ

Сесія Рівненської облради: Берташ "в гостях", Музичко - без зброї, п'ятеро обласних обранців позафракційні

Сьогодні відбулася чергова сесія Рівненської облради. Присутній на ній колишній очільник облдержадміністрації Василь Берташ. Відвідали пленарне засідання і представники громадськості. Серед них і Олександр Музичко, який цього разу прийшов у цивільному та без зброї.

Лише кивком голови на черговій сесії облради привіталися колишній голова Рівненської облдержадміністрації Василь Берташ з своїм наступником Сергієм Рибачком. Останній вже перед депутатами та громадою області обіцяє виправдати надії та сподівання Майдану.

Перед початком розгляду питань порядку денного голова Рівненської облради зачитує заяви від депутатів. П'ятеро обласних обранців вирішили покинути різні групи та фракції. Так, з регіоналівської групи «Європейський вибір» вийшли Віталій Бойко та Василь Веляник. Депутат Віктор Кривун оголосив про вихід з фракції «Свобода». З групи «Рівненщина» вийшли Григорій Мініч та Олексій Кособуцький. Останнього прямо на сесії представники костопільського майдану звинуватили в корупції.

Голова бюджетної комісії облради всі звинувачення відкидає. Проте каже, вдячний долі за те, що стане першим кого люструватимуть на Рівненщині.

Голова Рівненської облради в свою чергу обіцяє, що контролюючі органи перевірятимуть не лише Олексія Кособуцького а й усіх, до кого є підозра у корупції.

Також на сесії депутати звернулися до Верховної Ради України з проханням, аби та дозволила органам місцевого самоврядування встановлювати тарифи на житлово-комунальні послуги. І підтримали всі рішення президії облради, які та приймала відколи почала працювати практично одноголосно.

Інші статті:

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: