Новини Рівного. Відео on-line. Все про телекомпанію - Телеканал «Рівне 1»
33027 Україна, Рівне Данила Галицького, 19, оф.701
096-11-400-11 (0362) 63-55-23 0671592005 [email protected]
Вступна кампанія у Рівному на фініші

Вступна кампанія у Рівному на фініші

Прийом документів на денну форму навчання у вищих навчальних закладах завершено. У приймальних комісіях резюмують: абітурієнти одночасно подавали заяви на кілька напрямів підготовки. А після оголошення результатів матимуть небагато часу для остаточного вибору спеціальності. Оксана Конопацька - детальніше.

Олександр Харитонов уже за тиждень остаточно знатиме студентом, якого вищого навчального закладу він стане. А поки що шукатиме своє прізвище у списках рекомендованих до вступу.

Таких завбачливих абітурієнтів, як Олександр, чимало. Приміром, лише в РДГУ майже 1000 потенційних студентів подали документи одночасно на два напрями підготовки. У приймальній комісії констатують: кількість заяв на вступ значно зросла.

Упродовж місяця в РДГУ працювало п’ять відбіркових комісій. Нині прийом документів на денну форму навчання завершено і працівники підбивають підсумки. А третього серпня оприлюднять результати.

Понад сім з половиною тисяч заяв на вступ подали абітурієнти на денну форму навчання у Національний університет водного господарства та природокористування. У закладі розповідають: традиційно найбільшим попитом користуються економічний, будівельний та екологічний напрями.

Аби подати оригінал сертифіката, а відтак стати студентом вишу, абітурієнти, рекомендовані до зарахування, мають лише п’ять днів від дня оприлюднення списків. Тож зволікати і розмірковувати — часу обмаль.

Інші статті:

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: