Новини Рівного. Відео on-line. Все про телекомпанію - Телеканал «Рівне 1»
33027 Україна, Рівне Данила Галицького, 19, оф.701
096-11-400-11 (0362) 63-55-23 0671592005 [email protected]
Скільки хабарів платили рівненські будівельники, щоб працювати? [ВІДЕО]

Скільки хабарів платили рівненські будівельники, щоб працювати? [ВІДЕО]

Постійні комісії обласної ради сьогодні знову вивчали економічні показники Рівнеоблводоканалу. Відтак погодились звернутися до Нацкомісії регулювання тарифів, щодо повернення повноважень на місця. Адже нині держава заборгувала підприємству 140 млн. гривень. А підприємство не може самостійно підняти тарифи до економічно - обгрунтованих. За попередніми підрахунками тарифи на воду варто збільшити майже удвічі.

Тіньові схеми будівельного бізнесу вивели на чисту воду. Про це депутатам облради розповіли самі підрядники та архітектори.

Розповіли також і про хабарі які давали, аби об'єкт ввели в експлуатацію.

Нарікали і на роботу інспекторів, які перебрали на себе функцію каральних органів. У той же час фахівці визнали - будівельна галузь Рівненщини занепадає. А нині ще й призупинили державні виплати заборгованості за вже виконані роботи. Депутати запевнили , такі кроки тимчасові, до стабілізації ситуації. Сергій Пандрак запропонував підтримати звернення щодо подальшої підтримки державних програм доступного житла. Детальніше усі наболілі проблеми, будівельники разом з депутатами планують обговорити вже у суботу.

Інші статті:

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: