Новини Рівного. Відео on-line. Все про телекомпанію - Телеканал «Рівне 1»
33027 Україна, Рівне Данила Галицького, 19, оф.701
096-11-400-11 (0362) 63-55-23 0671592005 [email protected]
Партіарх Московський і Всієї Русі Кирило таки відвідає Свято-Воскресенський собор у Рівному

Партіарх Московський і Всієї Русі Кирило таки відвідає Свято-Воскресенський собор у Рівному

Це сьогодні підтвердив Архієпископ Рівненський і Острозький Варфоломій. Також він закликав усіх православних толерантно поставитись до приїзду Патріарха і не перетворювати його відвідини на міжконфесійні баталії. Андрій Лобчук продовжить.

Архієпископ Рівненський і Острозький Варфоломій спростував інформацію про те, що Патріарх Кирило омине Свято-Воскресенський собор у Рівному. Подібні невизначеності з програмою владика пояснює її насиченістю. Відтак, Кирило таки планує відвідати нижній храм Свято-Воскресенського собору одразу після прибуття до Рівного.

Рівненська єпархія Української православної церкви закликає усіх мешканців області до приїзду Московського Патріарха поставитися терпимо. Підтримує єпархіальне управління і місцева влада.

Між тим, архієпископ Рівненський і Острозький Варфоломій не відкидає можливості супроводження візиту Патріарха Кирила на Рівненщину міжконфесійними баталіями. На його думку, певні політичні сили у такий спосіб можуть спробувати зірвати приїзд. Тож покладається на допомогу правоохоронців.

Інші статті:

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: