Новини Рівного. Відео on-line. Все про телекомпанію - Телеканал «Рівне 1»
33027 Україна, Рівне Данила Галицького, 19, оф.701
096-11-400-11 (0362) 63-55-23 0671592005 [email protected]
Обгорівший майданівський щит із Шевченком став експонатом в рівненському музеї

Обгорівший майданівський щит із Шевченком став експонатом в рівненському музеї

Шевченкова весна вже розпочалося у Рівному. В обласному краєзнавчому музеї відкрилася виставка "Його дума, його слава не вмруть не загинуть". Її присвятили 200 річчю з дня народження Великого Кобзаря. Втім традиційні експонати рівненської Шевченкіани цьогоріч поповнились новим артефактом. Його привезли з палаючого Майдану.

Цей обгорілий щит з портретом Шевченка належав захиснику майдану Івану Бітьку. Він народився на Луганщині, розмовляє російською, проте відстоював позицію українського народу під час буремних подій у Києві. До Рівного щит привезли місцеві активісти, які обіцяють незабаром запросити до нашого міста і його власника.

Цей щит сьогодні став експонатом виставки, присвяченої 200 річчю з народження Шевченка. Її вже традиційно відкрили у краєзнавчому музеї.

Серед експонатів виставки світлини мешканців вулиці Шевченка та місцевого лауреата Шевченківської премії Володимир Петріва, народний одяг та рушники з Центральної України, філателістична колекція та макет пам'ятника. Сьогодні ж вперше Шевченка заспівав і лірник Андрій Ляшук.

У музеї експонатами виставки пишаються, бо кажуть, що збирали їх з великою любов'ю. Тому запрошують усі навчальні заклади нашого міста та області відвідати виставку, яка триватиме аж до початку літа.

Інші статті:

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: