Новини Рівного. Відео on-line. Все про телекомпанію - Телеканал «Рівне 1»
33027 Україна, Рівне Данила Галицького, 19, оф.701
096-11-400-11 (0362) 63-55-23 0671592005 [email protected]
Українська нація хвора тютюнопалінням

Українська нація хвора тютюнопалінням

Українська нація хвора тютюнопалінням.Кожен третій рівнянин тримає в руках цигарку. Б"ють на сполох медики. Все частіше тютюном зловживають дівчата і жінки. А відтакшкодять не лише собі, алеі наступним поколінням. Вкотре наголосити на цьому вирішили фахівці з планування сім"ї напередодні Дня дитини.

Усі, хто бере до рук цигарку так чи нінакше отруюють чиєсь дитинство, переконані медики. Чоловіки і жінки, що курять на вулиці, шкодять дітлахам, які прогулюються поруч. Дівчата і юнаки з цигарками - майбутнім дітям.

Куріння під час вагітності значно збільшує ризик вроджених паталогій у немовлят та загрожує малюкам низькою вагою. Окрім того курці ризикують взагалі не мати дітей. Ця шкідлива звичка не рідко є однією з причин безпіддя. Нині лікарі уже пропонують боротися із захопленням тютюном, не медичними, а економічними способами. Вон наполягають на забороні реклами цигарок та збільшенні їх вартості. Самим же рівнянам схоже, до цієї проблеми здебільшого байдуже.

Курити чи ні -право на такий вибір, має кожен. Оь тільки медики підказують - коли ми тримаємо запелену цигарку поряд з дитиною, її ми позбавляємо бодай якого вибору.

Інші статті:

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: