Новини Рівного. Відео on-line. Все про телекомпанію - Телеканал «Рівне 1»
33027 Україна, Рівне Данила Галицького, 19, оф.701
096-11-400-11 (0362) 63-55-23 0671592005 [email protected]
Працівникам

Працівникам "Рівнеоблводоканалу" не платять зарплатню через низькі тарифи на воду

Від свавілля керівництва потужного підприємства "Рівнеоблводоканал" страждають звичайні робочі. Від серпня місяця минулого року працівники підприємства не отримують заробітної плати. Терпець урвався і люди написали колективну скаргу до прокуратури. Чому комунальне підприємство не виконує свої зобов'язання перед підлеглими ?

Рівнянин Олександр Зіньков майже 10 років працює на підприємстві Рівнеоблводоканал. Вже кілька місяців хлопець без зарплатні. Лише йому одному підприємство заборгувало близько восьми тисяч гривень. У січні Олександр разом з іншими колегами, усього 25 чоловік, написали колективну скаргу до прокуратури.

Прокуратура за фактом звернення громадян відкрила кримінальне провадження. Вже і перевірку провела.

В цілому, запевняють чиновники, підприємство успішне та стабільне. Та заборгованість усе ж є. Усе через збиткові тарифи на воду.

Володимир Новак запевнив - усе виплатять, адже на попередній сесії у бюджеті передбачили мільйон гривень на погашення заборгованості по заробітній платі. Та найгірше, бідкається, працівник Олександр Зіньков, тепер він та ще 20 його колег потрапили під скорочення. А це, переконані депутати міської ради, вже варто розцінювати як тиск на працівників. З проблемою на підприємстві знайомий і міський голова Рівного. Каже, керівництво підприємства тут ні до чого.

Поки справа робітників гуляє у вищих інстанціях, люди змушені жити за рахунок родичів.

Інші статті:

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: