Новини Рівного. Відео on-line. Все про телекомпанію - Телеканал «Рівне 1»
33027 Україна, Рівне Данила Галицького, 19, оф.701
096-11-400-11 (0362) 63-55-23 0671592005 [email protected]
Пікети у Костополі

Пікети у Костополі

Мешканці однієї із багатоповерхівок у провінційному Костополі на Рівненщині скаржаться, що через будівництво триповерхового офісного центру впритул до їхнього будинку, живуть у постійній небезпеці. А відтак цю проблему вирішують кардинально – цілодобовими пікетами, які тривають уже понад місяць.

Ось ця дев”ятиповерхівка стоїть у самому центрі Костополя. Місцина довкола неї – ласий шматок для підприємців, кажуть місцеві. А відтак впритул до їхнього будинку розпочалося будівництво. Тепер люди побоюються за свою безпеку.

На місці будівництва була спортивна площадка. А тому в час коли дорослі побоюються нових тріщин і руйнації фундаменту, діти організовують власний міні-пікет з вимогами повернути площадку.

Надії Сечик чи не найважче. Вона інвалід. Через розпочате будівництво їй закрита найкоротша дорога у двір. Тому виходить вона туди просто по драбині.

Знайти підприємця, який розпочав будівництво не вдається. У міській раді кажуть, забудова – цілком законна.

Мешканці бідкаються, порушення очевидні – них відібрали спортивний майданчик, перекрили в’їзд для пожежного транспорту, замурували пожежний вихід і пошкодили фундамент. Проте поки їхні прохання про допомогу відмовляються чути навіть у судах.

Інші статті:

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: