Спостерігала за грою та знімкувала: ((https:\/\/vk.com\/id87448602)(Віка Янушевич))
Майдан - "Правий сектор" - 2:1. Як біля Рівненської ОДА у футбол грали [ФОТО] 05.02.14 , 2868 переглядів Юліана ТЕТ Спостерігала за грою та знімкувала: Віка Янушевич Поширити Інші статті: 18.02.19 Кров Євромайдану: початок (ФОТОХРОНОЛОГІЯ) 23.11.14 Рівняни - на Євромайдані. До річниці подій Rivne1.tv збирає фотоспогади з Майдану [ДОЛУЧИТИСЯ] 21.11.14 Минув рік з початку Євромайдану: що встигли змінити? [ІНФОГРАФІКА] 04.04.14 В Україні зняли фільм про Небесну сотню [ВІДЕО] 27.03.14 На Євромайдані посадили... городину та розводитимуть свиней [ФОТО] 26.03.14 Рівненські майданівці повертаються з лікування з-за кордону Патруль 21.06.26 На Сарненщині потонув 13-річний хлопчик 21.06.26 У поліції Рівненщини відзначили бійців спецпідрозділу КОРД (ФОТО) 20.06.26 У Рівному нетверезий водій в`їхав у інше авто (ФОТО)