Спокій, затишок та тепло. Саме цим у такі буремні для країни дні пишається завідувачка Центру ранньої педагогічної реабілітації та соціальної адаптації дітей з особливими потребами «Пагінець». У неї в закладі сьогодні подвійне свято - у Всесвітній день інвалідів вони відкрили нову групу для дітей із особливими потребами.

Ось так - не сумувати, а радіти життю - вчать своїх вихованців у рівненському центрі ранньої педагогічної реабілітації та соціальної адаптації дітей із особливими потребами "Пагінець". Це свято радості та любові у їх садочку називають Днем милосердя. І саме в цей день тут відкрилася додаткова - дев'ята група - для дітей із особливими потребами. Над її створенням працювали усі: і батьки, і вихователі, і меценати. Відремонтували приміщення, закупили нові меблі, сантехніку, іграшки. Витратили понад 120 тисяч гривень. Втім задовольнити потреби всіх не змогли.

Головне, чого прагнуть в "Пагінці", каже Тамара Савчук, це підготувати дітей та адаптувати до навчання у школі. Над цим тут працюють не лише висококваліфіковані спеціалісти, але тварини - рибки, морська свинка та професіонал лабрадор Аріс.

Саме тут у "Пагінці" з особливими дітьми проводять корекційну роботу, аби підготувати їх до інклюзивного навчання. Та головне, чим пишаються в закладі, - це створеною тут атмосферою.