Новини Рівного. Відео on-line. Все про телекомпанію - Телеканал «Рівне 1»
33027 Україна, Рівне Данила Галицького, 19, оф.701
096-11-400-11 (0362) 63-55-23 0671592005 [email protected]
Анекдоти про риболовлю [+ДОДАТИ АНЕКДОТ]

Анекдоти про риболовлю [+ДОДАТИ АНЕКДОТ]

Спіймав рибалка золоту рибку і загадує бажання: - Хочу маленький заводик, машину, будинок… Рибка: - Вибирай: у кредит чи в лізинг? Мужик: - Тоді ти вибирай: на олії чи на маслі?

*****

Сидить браконьєр, ловить рибу. Підпливає рибнагляд: - ТАК! Браконьєрствуєм? - Та ви що! Це моя власна риба. Я її приніс, щоб вона на волі погуляла, поплавала, а потім я свисну і вона повернеться. - Та ну! А покажи-но! - Чоловік відпускає рибу в озеро. Сидять з рибнаглядом, чекають. Інспектори кажуть: - Ну, свисти вже. - Нащо? - Щоб риба повернулася. - Яка риба??!!!

*****

Чоловік - це істота, здатна три години підряд чекати на покльовку, і нездатна 15 хвилин зачекати, поки дружина одягнеться.

*****

На березі сидять рибалки – від юнака до старого. На протилежному березі – пляж, на якому дівчата роздягаються, щоб засмагати. Наймолодший рибалка, відкладаючи вудки, каже: - Я, мабуть, сплаваю, познайомлюся. Інший, відкладаючи вудки, каже: - Я піду човен пошукаю. Третій, міняючи наживку: - А мені і звідси все видно. Четвертий: - Треба буде - самі припливуть! Найстарший, з досадою: - Накаркав, уже пливуть!!!

*****

У недільній школі вчитель запитав: - Джонні, як ти думаєш, Ной багато рибалив, знаходячись в ковчезі? - Ні, - відповів Джонні. У нього було тільки два черв’яки.

*****

Застілля в Грузії. Встає один і говорить тост: - Я хочу випити за чоловіків, тому що жінка без чоловіка, як риба без води. Встає жінка, віком під 65 років, і каже: - Я прожила на цьому світі 65 років без чоловіка і не вмерла! Чоловік: - Так ми п’єм за свіжу рибу!

*****

Іде рибалка і тягне величезного сома кілограмів на 100. Назустріч - інший з відром карасів і каже єхидно: - Що, лише одного спіймав?

*****

Шукаю подругу життя, що вміє чистити рибу, копати черв’яків, повинна мати моторний човен... фото човна обов’язкове...

Знаєте анекдоти про риболовлю? Їх ви можете залишити нижче за допомогою форми коментування.

Інші статті:

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: