Штучне тренувальне поле, унікальний критий манеж з біговою доріжкою на 150 метрів, та 10,5 тисяч глядацьких місць. Таким бачать після реконструкції стадіон Авангард у Рівному архітектор Микола Шолудько та його однодумці. Ескізний проект таких змін вже презентували керівництву області. На стадіоні окрім тренувань, можна буде проводити змагання за повною легкоатлетичною програмою.

Від нинішнього стадіону залишиться фундамент, а також деякі стіни. Орієнтовна вартість реконструкції, кажуть фахівці обійдеться у 200 млн. грн. Над цим питанням вже почали працювати комплексно.

Архітектори вже представили своє бачення майбутньої споруди. Це буде цілий легкоатлетичний спортивний комплекс.

Гордістю майбутнього стадіону стане критий манеж, який буде розташований над центральним входом вздовж усієї трибуни. Там же будуть бігові доріжки довжиною 160 метрів.У приміщеннях навпроти, будуть футбольні приміщення, а також телестудія. В цілому стадіон підросте на три поверхи.

Після реконструкції на стадіоні планують приймати міжнародні змагання з футболу і з легкої атлетики. Збільшать і кількість доріжок з шести до восьми. Однак зменшать кількість глядацьких місць, від існуючих 20 тисяч, до 10 з половиною.

За межами стадіону планують розмістити штучне футбольне поле, легкоатлетичне тренувальне містечко з невеликою трибуною та доріжкою на 130 м. Якщо гроші вдасться віднайти реконструкцію планують завершити за три роки.