Новини Рівного. Відео on-line. Все про телекомпанію - Телеканал «Рівне 1»
33027 Україна, Рівне Данила Галицького, 19, оф.701
096-11-400-11 (0362) 63-55-23 0671592005 [email protected]
Восьмий сезон Fashion Time відкрив нові дизайнерські імена

Восьмий сезон Fashion Time відкрив нові дизайнерські імена

Натуральне хутро, вишиванки та непередбачувані силуети - такі тренди запропонували рівнянам у восьмому сезоні модної події Fashion Time. Відвідувачів запросили відвідати Японію, та перенесли у дикий світ природи, де панували хижаки.

Восьмий сезон модної події тривав три дні. Перші два дні були експериментальними. Глядачам показали вже улюблені роботи рівненської майстрині Зої Романової, та колекції студентів- дебютантів. Наймолодші вихованці школи моделей перевтілились у японців, у такий спосіб нагадали: час - це гроші. У третій день відбулося фінальне шоу. Свої нові колекції привезли дві дизайнерки зі Львова. Напередодні їх також демонстрували на Львів Фешн Вік. Дівчата кажуть, рівень події у Рівному вражає.

Кожна колекція - це ціле театральне дійство. Цього разу на подіум у ролі моделей організатори запросили професійних танцівників. Вони і гостей розважали, і демонстрували колекцію хутра та шкіри харизматичного рівненського дизайнера Фелікса Родіонова.

Потішили новинками сезону і постійні резиденти модного дійства. Акцент знову роблять на ділових костюмах, сукнях. Для молоді і пропонують яскраві барви у поєднанні з незвичними формами.

Інші статті:

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: