Новини Рівного. Відео on-line. Все про телекомпанію - Телеканал «Рівне 1»
33027 Україна, Рівне Данила Галицького, 19, оф.701
096-11-400-11 (0362) 63-55-23 0671592005 [email protected]
На Рівненщині тривають

На Рівненщині тривають "Ярмарки професій"

Перед важким вибором майбутнього щороку опиняються учні 9-х та 11-х класів. Щоб допомогти випускникам їх запрошують на "Ярмарки професій", які влаштовує обласний центр зайнятості. Допомагають школярам на цих зустрічах і освітяни. Про що розпитують учнів та які професії нині популярні?

Випускники Дубенських шкіл прийшли знайомитися зі світом професій. Про спеціальності, перспективи та студентське життя розпитували в освітян. На "Ярмарок професій" приїхали представники двох десятків навчальних закладів.

Робітничі професії найбільш ходові на ринку праці нині. На обліку у Дубенському міжрайонному центрі зайнятості півтори тисячі безробітних. А вакансій лише 15. Не спішити із вибором, а ще раз замислитися й подумати про майбутнє радять фахівці служби зайнятості.

Три роки тому подумала, а тепер радіє правильному вибору Катерина Семчук. Перукарська справа, зізнається, заповітна дитяча мрія.

Нинішні 9-ти та 11-ти класники про своє майбутнє уже задумалися. Розмірковують про навчальні заклади та спеціальності.

Такі "Ярмарки професій" уже провели у Корці, Млинові, Кузнецовську, Зарічному, Здолбунові, Рівному та Рівненському районі. Восени на знайомство зі світом спеціальностей запросять ще у Березному та Гощі.

Інші статті:

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: