Як повернути чоловіка? Розкажуть й покажуть тонкощі цієї справи актори Рівненського обласного музично-драматичного театру цього вікенду. Музичну комедію на 2 дії «Моя дружина…, або Як повернути чоловіка» — дарунок театралам до відкриття нового сезону 2013-2014.

Вона поснідала із товаришем дитинства, про це дізнався її чоловік й приревнував. Тепер вимагає розлучення.

І хоча зрада - це не весело, вони репетирують музичну комедію. Робота стартувала ще два місяці тому, цього вікенду театр запрошує на прем'єру. Глядачів чекає чимало приємностей та сюрпризів.

Неодружений Микита Кондратюк отримав роль ревнивого чоловіка. Образ, каже, цікавий. Тепер, дякуючи сцені, має досвід у незнайомих у житті ситуаціях.

Повчальною стала роль і Ніні Ніколаєвій. Вона зіграла інтригантку. Тепер знає, як долати життєві труднощі із усмішкою.

Подружжю Гарісонів на сцені збудували будинок. Конструкції металеві, щоб було безпечно. Спеціально замовили меблі у салоні. Усе задля глядача. Щоб він максимально наблизився до переживань героїв.

Порадує прем'єра і музичним оформленням, і співом героїв. Восени на сцену у цьому складі актори вийдуть 6 разів. Хто не встиг придбати квиток, варто поспішити. Їх уже практично розкупили до грудня ті, хто хоче посміятися.