Відкрили цього тижня волейбольний сезон у Рівному. «Регіна» зіграла перші домашні ігри в цьогорічному чемпіонаті. Приймали в гостях рівнянки запорізьку «Орбіту».

Команда гостей минулий чемпіонат закінчила з бронзою. Натомість «Регіна» ж ледве втрималась у суперлізі.

У першому матчі рівнянки досвідченому супернику пред’явити нічого серйозного не змогли. Лише у другому сеті «Регіна» зуміла частково нав’язати свою гру, але у підсумку у поєдинку все рівно поступилася з рахунком 0-3. На другий же день гра практично була ідентичною.

Замість другого рівняки спробували дати бій вже у першому сеті , але прикро програли його 27-29. Посипавшись психологічно «Регіна» у двох наступних періодах нічого дієвого зробити не змогла і знов поступилася з рахунком 0-3. Причини перших програшів наставник рівнянок називає просто.

Не зважаючи на дві перемоги, тренер «Орбіти» грою своєї команди взагалі залишився розчарованим. Наступні ігри «Регіна» має провести на виїзді проти «Сєвєродончанки».

Втім, чи поїде туди команда поки не відомо. Грошей рівнянкам катастрофічно не вистачає.